Wyślij spikerkę


 

Problem z wysłaniem pliku?? 

PRZECZYTAJ ZANIM WYŚLESZ SPIKERKĘ!!!
Wysyłając spikerkę na serwer automatycznie wyrażasz zgodę na umieszczenie jej na stronie spikerkiaa.com. Jeżeli wypowiedź na nagraniu nie jest twoją wypowiedzią to przesyłając plik musisz potwierdzić że masz pełną zgodę spikera na umieszczenie pliku na stronie. Przez wzgląd na to, iż jesteśmy pracującymi, rodzinnymi alkoholikami, czas od momentu wysłania pliku do momentu umieszczenia spikerki na stronie jest bardzo zróżnicowany. Prosimy zrozumieć, że czujemy się odpowiedzialni za porządek i bezpieczeństwo na stronie w związku z tym każdy plik musi być przesłuchany zanim zostanie dodany w odpowiednie miejsce. Zdarza się że plik musi zostać poddany obróbce w celu uzyskania lepszej jakości dźwięku(choć nie zawsze jest to możliwe). Przeważnie cała procedura zajmuje nie dłużej niż 48 godzin. Jeśli po upływie 48 godzin spikerka nie pojawi się na stronie, prosimy przejść do zakładki KONTAKT i poinformować nas o tym.
Spikerkę można również udostępnić na dysk google bądź wysłać na email spikerkiaa@gmail.com bądź hereford@spikerkiaa.com z dopiskiem "Spiker wyraził zgodę na opublikowanie spikerki".

Po poprawnym wysłaniu pliku zostanie wysłane automatyczne potwierdzenie na adres email podany w formularzu wysyłania. Jeśli nie otrzymasz takiego potwierdzenia napisz do nas proszę aby upewnić się, że dostaliśmy spikerkę!!!