Problem z wysłaniem pliku??

Najczęstsze przyczyny problemów z wysłaniem spikerki

  1. Spikerka się nie wyśle jeśli w nazwie pliku który wysyłamy są kropki na końcu zdania. Czyli jeśli mamy np. plik o nazwie Marcin-Krok 8 Warszawa 12.10.2015.m4a bądź Marcin-Krok 8 Warszawa 12.10.2015.mp3 to musimy zmienić jego nazwę i kropki zamienić np. myślnikami, w ten sposób Marcin-Krok 8 Warszawa 12-10-2015.m4a badź Marcin-Krok 8 Warszawa 12-10-2015.mp3  Nie chodzi o nazwę którą wpisujemy podczas wysyłania pliku a o fizyczną nazwę pliku!!! 
  2. Jeśli spikerka w nazwie zawiera znaki takie jak “, /, *, %, $, @, {, },
  3. Czasami może się okazać, że spikerka ma za duży rozmiar (powyżej 500mb). W takim przypadku najlepiej skontaktować się z kimś z nas TU (Zakładka “Problem z wysłaniem spikerki”.
  4. Zdarza się również, że spikerka ma nietypowe rozszerzenie pliku. Tutaj lista dopuszczonych formatów plików: mp3, ape, RealAudio, flac, m4a, M4A, 3gp, acc, amr, flac, m4b, m4p, m4r, m4v, midi, mmf, mp2, mp4, mpc, mpe, mpeg, mpeg2, mpg, oga, ogg, wma.
  5. Czasami, powodem problemów mogą być również przerwy w łączności z internetem. Upewnij się, że podczas wysyłania nie zostało utracone połączenie.
  6. Spikerka powinna wysłać się za pierwszym razem bez problemów. Jeśli jednak tak się nie stało a wszystkie powyższe zasady zostały zachowane, może to oznaczać, że mamy techniczne problemy ze stroną. Należy wówczas odczekać 15 minut i spróbować ponownie. Jeśli problem wystąpi ponownie, bardzo prosimy o niezwłoczny kontakt TU (Zakładka “Problem z wysłaniem spikerki”.

Spikerki można również wysłać na adres email spikerkiaa@gmail.com bądź udostępnić z dysku google bądź dropbox.

Jeśli jednak zdecydujemy się na wysłanie spikerki w taki sposób, musimy dopisać w wiadomości email “Spiker wyraził zgodę” i będziemy bardzo wdzięczni, jeśli mimo wszystko poinformujecie nas o problemie wysłania pliku przez stronę, jeśli taki zaistniał.

Tutaj znajdziecie WIDEO PORADNIK “Jak wysłać spikerkę”